Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής (25/4) – Πολύτιμη νίκη για τη Θύελλα

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα είχαμε την Κυριακή (25/4) και στους 10 ομίλους της Γ’ Εθνικής με τη διεξαγωγή των αναμετρήσεων της 7ης αγωνιστικής, πλην του 5ου και του 6ου ομίλου, όπου είμαστε στην 6η “στροφή”.

Δείτε εδώ πώς μπορείτε να κάνετε νόμιμα stoiximan εγγραφη σε μια από τις πιο αναγνωρισμένες στοιχηματικές στην Ελλάδα με δυνατότητα για pre-match και live betting στα παιχνίδια της Superleague (Play Offs και Play Outs), όπως επίσης και στα μεγάλα Ευρωπαϊκά Πρωταθλήματα (Λα Λίγκα, Σέριε Α, Τσάμπιονς Λιγκ, Γιουρόπα, κ.α).

Πολύ σημαντική νίκη στη μάχη της παραμονής σημείωσε η Θύελλα στο Κερατσίνι, για τον 8ο όμιλο, καθώς επικράτησε με 2-0 της πειραϊκής ομάδας χάρις σε ισάριθμα τέρματα του Δρόση και έφτασε τους δέκα βαθμούς, αφήνοντας στους επτά τον σημερινό της αντίπαλο.

Βαθμολογική απώλεια για τον Αήττητο Σπάτων καθώς παραχώρησε λευκή ισοπαλία στο Μοσχάτο, για τον 6ο όμιλο και έχασε την ευκαιρία να ξεφύγει από τις τελευταίες θέσεις έχοντας πλέον πέντε πόντους, έναντι τρεις του Μοσχάτου.

Δείτε ακόμα:  Στοίχημα: Ματιές στη Μάριεχαμν

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Κυριακής (25/4) στη Γ’ Εθνική:

6ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Εθνικός – Πανιώνιος 1-1

Γ.Σ. Μαρκό – Γ.Σ. Ηλιούπολης 0-2

Αήττητος Σπάτων – Α.Ε. Μοσχάτου 0-0

Χαραυγιακός – Φωστήρας 2-1

Προοδευτική – Α.Ε. Μυκόνου 1-0

Ρεπό: Πανναξιακός

8ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Ακράτητος – Α.Ο. Πυλίου 1-0

Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης 0-0

Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας 0-2

Αιολικός – Αετός Λουτρών 2-0

Α.Ο. Καραβάς – Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων 3-0

Μικρασιατική Χίου – Πανελευσινιακός αναβολή

και τα αποτελέσματα στους υπόλοιπους ομίλους:

1oς όμιλος (7η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – A.E. Αμπελοκήπων 2-0

Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού 1-0

Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης 0-0

Α.Ε. Ευόσμου – Αλεξανδρούπολη 2-2

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου 0-3

Πανδραμαϊκός – Α.Ε. Διδυμοτείχου 1-0

Ελπίς Σαππών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 ά.α.

(24/4) Ηρακλής – Αναγέννηση Θαλασσιάς 5-0

Δείτε ακόμα:  Με ταχύτατους ρυθμούς προχωρούν οι εργασίες στα Σπάτα

2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός 0-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Αγροτικός Αστέρας 0-1

Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Πλαγιάς 1-1

Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς 2-0

Αετός Βαρβάρας – Εδεσσαϊκός 2-1

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 7-0

Νέας Καλλικράτεια – Γιαννιτσά 1-0

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Ατρόμητος Παλαμά – Μακεδονικός Φούφα 3-0

Ερμής Αμυνταίου – Μετέωρα 2-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αετός Μακρυχωρίου 0-1

Α.Ε. Καρίτσας – Κοζάνη 2-0

Α.Ο. Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-2

Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου 6-2

Εθνικός Κεραμιδίου – Ελασσόνα 2-1

Ρεπό: Φήκη

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς 2-1

Νέα Αρτάκη – Ηρακλής Ψαχνών 1-1

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αταλάντη 1-0

Οπούντιος Μαρτίνου – Αλμυρός 0-3 ά.α.

Ρεπό: Α.Ο. Υπάτου

5ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς 4-1

Πρέβεζα – Α.Ε. Μεσολογγίου 0-0

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού 1-1

Δείτε ακόμα:  Μπουρνούς: "Συγχαρητήρια Θύελλα, άντε και πρωταθλητές"

Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου – Α.Ε. Λευκίμμης 0-1

Παναγρινιακός – Θύελλα Μοναστηρακίου 1-1

Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης 1-0

Κέρκυρα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – ΠΑΟ Ρουφ 1-2

Παναρκαδικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2-0

Πανγυθεατικός – Ερμιονίδα 1-2

Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος 1-4

Κορωνίδα Κοιλάδας – Άρης Σκάλας 0-0

Κηφισιά – Μολαϊκός 2-1

Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

9ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Παναιγιάλειος – Εθνικός Σκουλικάδου 0-1

Πάμισος Μεσσήνης – Παλληξουριακός 0-0

Α.Ο. Τσιλιβή – Αίας Γαστούνης 2-2

ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος 1-1

Διαγόρας Βραχνέικων – Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3

Αχαϊκή – Θύελλα Πατρών 2-1

Ρεπό: Α.Ο. Διαβολιτσίου

10ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Γιούχτας – Α.Ο. Πόρου 0-0

Α.Ο. Δαμάστας – Α.Ε. Νεάπολης 1-2

Ηρόδοτος – Αλμυρός Γαζίου 1-1

Ατσαλένιος – Άγιος Νικόλαος 2-1

Πλατανιάς – Άρης Σούδας 0-1

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Αστέρας Ρεθύμνου 3-4

(24/4) Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-2

Άρης Περιβολίων – Παλαιόχωρα ακυρώθηκε