Ανοιχτό κάλεσμα από τον Αργοναύτη Ραφήνας για τον αγώνα της Κυριακής απέναντι στον ΑΟ Δάφνης
Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει:
🔵ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ: ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
❗️ΓΙΝΕ ο 6ος παίκτης της ΟΜΑΔΑΣ❗️
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ραφήνας 🆚 Α.Ο. ΔΑΦΝΗΣ
📆 ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
🕤 17:00
📍 Κλειστό Γυμναστήριο Ραφήνας
Περιμένουμε τη στήριξη του κόσμου και τον καλούμε να γεμίσει το κλειστό της Ραφήνας για να γίνει ο εκτός παίκτης της ομάδας στο δεύτερο παιχνίδι των Play Off για την άνοδο στη Β´ Εθνική.
Ένα σημαντικό παιχνίδι για την ομάδα του Γιώργου Γιαννακόπουλου στο φετινό πρωτάθλημα που με την βοήθεια ενός γεμάτου γηπέδου θα διεκδικήσει ένα ακόμα ροζ φύλλο.