Live οι αγώνες της Κυριακής σε Γ’ Εθνική και ΕΠΣΑΝΑ

Παρακολουθείστε live την εξέλιξη των σημερινών αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ και της Γ’ Εθνικής, μέσα από το irafina.gr, σε συνεργασία με το epsanastisentra.blogspot.com…

Συνεχής Ενημέρωση έως την ολοκλήρωση των αποτελεσμάτων πατώντας F5 ή ανανέωση σελίδας

Τελικά αποτελέσματα στη Γ’ Εθνική

Παλληνιακός-Φοίβος Κρεμαστής 2-1 (τελικό)
Διαγόρας Βραχνέικων-Διαγόρας Ρόδου 1-1 (τελικό) (σκόρερ 35’ Τρίγκας Ν./ 8’ Μπουρλάκης)
Ιάλυσος-Νίκη Τραγάνου 3- 0 τελικό (3-0 ημίχρονο) (σκόρερ 18’ Περογαμβράκης, 36’ Μίσελ, 45’ Βελλίνης)
Αχαρναϊκός-Πανμοβριακός 1 – 0 τελικό (0 – 0 ημίχρονο)
Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας 2 – 1 τελικό (2 – 0 ημίχρονο) (σκόρερ 38’ Σκούτας, 44΄Φουρτάδο/ 60’ Ζέκιο)
Παμβουπρασιακός-Αστέρας Αμαλιάδας 2 -0 τελικό (1 -0 ημίχρονο) (σκόρερ 8’ αυτογκόλ, 78’ Μικελάτος)

ΓΚΟΛ! Ο Μικελάτος στο 78′ διπλασιάζει τα τέρματα για τον ΠΑΟ Βάρδας

Τελικό στον Άγιο Στέφανο: Ολυμπιακός και Αστέρας ήρθαν ισόπαλοι 1-1.

Τελικό στο Αίγιο: Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας 2 – 1

Τελικό στην Παιανία: Παμπαιανικός – Τριγλία Ραφήνας 0-1

Στο 93′ η δεύτερη αλλαγή για την Τριγλία, ο Βεντούρας στην θέση του Ταμπάκη

Τελικό στη Ρόδο: Ιάλυσος Νίκη Τραγάνου 3- 0

ΓΚΟΛ! Η Άνοιξη προηγείται 1-0 του Κεραυνού στην Κερατέα.

ΓΚΟΛ! Το Κρυονέρι πέτυχε τέταρτο γκολ με τον Σιατραβάνη.

Αλλαγή για την Τριγλία στο 90′: Ο Παπαδιονυσίου μπαίνει στην θέση του Ζαφειρόπουλου

Με 10 παίκτες ο Παναιγιάλειος στο 89′. Ο αγώνας έχει 5′ καθυστερήσεις

ΓΚΟΛ! Η Μαρκό προηγείται και πάλι με 2-1!

Καλή στιγμή για τον Αστέρα στο 84′: Ο Παπάζογλου πλάσαρε, αλλά η μπάλα πέρασε λίγο άουτ.

ΓΚΟΛ! Ο Παλλαυρεωτικός ισοφαρίζει σε 1-1 τη Μαρκό με τον Παπαδόπουλο στο 87′.

ΓΚΟΛ! Ο Αχαρναϊκός ανοίγει το σκορ στο 78’

Αλλαγή για τον Ολυμπιακό στο 76: Αντί του Κότσι πέρασε ο Μπότης.

Επιθετικός μονόλογος για την Τριγλία. Σουτ του Ζαφειρόπουλου στο 76′ πέρασε μόλις άουτ

ΓΚΟΛ! Ο Αχιλλέας ισοφαρίζει σε 1-1 τον Άρη Βούλας.

ΓΚΟΛ! 0-3 για τον Κουβαρά στο 68′.

Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό στο 72′: Ο Λύγκος μπήκε μέσα στη μεγάλη περιοχή, πιέστηκε από τον αντίπαλο αμυντικό και πέφτοντας πλάσαρε, αλλά ο Μαρινάκης μπλόκαρε.

ΓΚΟΛ! Ο Ταμπάκης ανοίγει το σκορ για την Τριγλία Ραφήνας. Ο Καραγιάννης στο 70′ έκανε βαθιά μπαλιά και ο Ταμπάκης με προβολή έκανε το 0-1!

Αλλαγή για τον Ολυμπιακό στο 67′: Στη θέση του Ράμα πέρασε ο Αμπντουραχμάνι.

Αλλαγή για τον Αστέρα στο 67′: Στη θέση του Μασκλαβάνου πέρασε ο Παπάζογλου.

Διπλή ευκαιρία για την Τριγλία στο 66′. Σουτ του Ταμπάκη σταμάτησε στο δοκάρι και στην επαναφορά της μπάλας ο Δελαπόρτας έκανε καρφωτή κεφαλιά που απέκρουσαν οι αμυντικοί του Παμπαιανικού πάνω στη γραμμή!

Στο 63′ πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Παμπαιανικό με τον Εγιουρούμ, ο οποίος σούταρε μέσα από την μικρή περιοχή με την μπάλα να περνάει άουτ

ΓΚΟΛ! Στο 60′ η Θύελλα μειώνει με τον Ζέκιο σε 2-1

ΓΚΟΛ! Ο Κουβαράς προηγείται 2-0 των Νικητών Ανθούσας!

Αλλαγή για τον Αστέρα στο 60′: Στη θέση του Λεοντίου πέρασε ο Γιαμάς.

Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα! Στο 55′ ο Ζουρούδης βρέθηκε μόνος του σε θέση τετ-α-τετ, αλλά έκανε κακό πλασέ και η μπάλα πέρασε άουτ!

ΓΚΟΛ! Τα Γλυκά Νερά τριπλασίασαν τα τέρματά τους κόντρα στη Μάχη!

ΓΚΟΛ! Η Μάχη Μαραθώνα μείωσε σε 2-1 με τον Βάσο.

Καλή στιγμή στο 54′! Ο Λύγκος βγήκε απέναντι από τον Μαρινάκη, αλλά πιεζόμενος δεν έκανε καλό πλασέ και η μπάλα πέρασε άουτ.

ΓΚΟΛ! Ο Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου φέρνει το ντέρμπι στα ίσια στο 52′ με εκτέλεση πέναλτι του Λύγκου. Την εσχάτη των ποινών την κέρδισε ο ίδιος σε ανατροπή του από τον Μάναλη.

Στο 50′ μεγάλη ευκαιρία για την Τριγλία Ραφήνας. Σουτ του Καραγιάννη πέρασε λίγο άουτ

ΓΚΟΛ! Τα Γλυκά Νερά διπλασίασαν τα τέρματά τους κόντρα στη Μάχη Μαραθώνα.

ΓΚΟΛ! Ο Βελλίνης λίγο πριν την λήξη του πρώτου μέρους σκοράρει για τον Ιάλυσο. Ιάλυσος-Νίκη Τραγάνου 3- 0

ΓΚΟΛ! Ο Φουρτάδο στο 44′ κάνει το Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας 2-0

Ημίχρονο στο Παμπαιανικός – Τριγλία Ραφήνας ( 0 – 0 )

ΓΚΟΛ! Ο Ιάλυσος διπλασιάζει τα τέρματα του με τον Μίσελ στο 36’

ΓΚΟΛ! Τα Γλυκά Νερά άνοιξαν το σκορ στο ματς με τη Μάχη Μαραθώνα.

ΓΚΟΛ! Η Μαρκό άνοιξε το σκορ στο ματς με τον Παλλαυρεωτικό στο 43′.

ΓΚΟΛ! Ο Παναιγιάλειος προηγείται σε βάρος της Θύελλας Ραφήνας με 1-0 με γκολ του Σκούτα στο 38′

ΓΚΟΛ! Ο Ιάλυσος περνάει μπροστά στο σκορ 1-0 (18’ Περογαμβράκης)

ΓΚΟΛ! Ο ΠΑΟ Βάρδας προηγείται με 1 -0 του Αστέρα Αμαλιάδας (αυτογκόλ)

ΓΚΟΛ! Στο 21′ ο Μάναλης με απευθείας φάουλ νίκησε τον Σαμαρά και άνοιξε το σκορ για τον Αστέρα!

Ο Ολυμπιακός πιέζει στα πρώτα λεπτά και έχει ήδη κάποιες επισκέψεις στα καρέ του Αστέρα. Στην καλύτερη ευκαιρία στο 17′, ο Ράμα πλάσαρε από πλάγια θέση, αλλά ο Μαρινάκης απέκρουσε!

ΓΚΟΛ! Ο Άρης Βούλας άνοιξε το σκορ στο 17′ με τον Κριλή και προηγείται 1-0 του Αχιλλέα.

17′ Μεγάλη ευκαιρία για την Τριγλία, σουτ του Ταμπάκη πέρασε λίγο άουτ

Διαγόρας Βραχνέικων-Διαγόρας Ρόδου 1-1 τελικό