Μεσόγειος Αθλητική Ένωση Ραφήνας: Καλές εμφανίσεις & διακρίσεις στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα νέων ανδρών – γυναικών

Το τελευταίο πρωτάθλημα της χρονιάς στην κατηγορία U20 πραγματοποιήθηκε στο ΟΑΚΑ …

Στις Νέες Γυναίκες η αθλήτρια μας ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΕΛΕΚΙΔΗ κατέλαβε την 5η θέση!!!!! χάνοντας με σκορ 11-10 στην παράταση για να μπει στα μετάλλια!!!!

Η ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ με 3 νίκες και 3 ήττες προκρίθηκε στις 32 και τερμάτισε 24η.

Οι αθλήτριες ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΝΝΑ 47η και ΤΣΟΥΡΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 49η δεν κατάφεραν να προκριθούν στον επόμενο γύρο.

Στους Νέους Αντρές ο αθλητής μας ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ δεν προκρίθηκε στον επόμενο γύρο και τερμάτισε 53ος.

Δείτε ακόμα:  Ολυμπιακοί Αγώνες: Χρυσός στο μονό σκιφ της κωπηλασίας ο Στέφανος Ντούσκος - Στην 6η θέση η Άννα Κορακάκη

Στο ομαδικό των νέων γυναικών τα κορίτσια μας έχασαν για 4αδα από την ομάδα της Φλώρινας και κατετάγησαν 5ες…

Η εξαιρετική διάκριση της Κατερίνας Λελεκιδη κλείνει μια,πολύ δύσκολη χρονιά με τον καλύτερο τρόπο!!!