Μεσόγειος Αθλητική Ένωση Ραφήνας: Καλές εμφανίσεις & διακρίσεις στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα νέων ανδρών – γυναικών

Το τελευταίο πρωτάθλημα της χρονιάς στην κατηγορία U20 πραγματοποιήθηκε στο ΟΑΚΑ …

Στις Νέες Γυναίκες η αθλήτρια μας ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΕΛΕΚΙΔΗ κατέλαβε την 5η θέση!!!!! χάνοντας με σκορ 11-10 στην παράταση για να μπει στα μετάλλια!!!!

Η ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ με 3 νίκες και 3 ήττες προκρίθηκε στις 32 και τερμάτισε 24η.

Οι αθλήτριες ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΝΝΑ 47η και ΤΣΟΥΡΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 49η δεν κατάφεραν να προκριθούν στον επόμενο γύρο.

Στους Νέους Αντρές ο αθλητής μας ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ δεν προκρίθηκε στον επόμενο γύρο και τερμάτισε 53ος.

Στο ομαδικό των νέων γυναικών τα κορίτσια μας έχασαν για 4αδα από την ομάδα της Φλώρινας και κατετάγησαν 5ες…

Η εξαιρετική διάκριση της Κατερίνας Λελεκιδη κλείνει μια,πολύ δύσκολη χρονιά με τον καλύτερο τρόπο!!!