Ν. Μεσολόγγης: “Κοιτάμε παρακάτω, τώρα η προσοχή μας στο πρωτάθλημα” (video)

Ο προπονητής της Θύελλας Ραφήνας Νίκος Μεσολόγγης μίλησε αποκλειστικά στην κάμερα του irafina.gr για τον αγώνα κυπέλλου και τον αποκλεισμό της ομάδας του από τον Αήττητο Σπάτων στην διαδικασία των πέναλτι.

Ο κανονικός αγώνας και η παράταση τελείωσε με σκορ 2-2. Ο κόουτς τόνισε πως οι παίκτες του δεν είχαν το καθαρό μυαλό για να “καθαρίσουν” το παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο όταν η αντίπαλη ομάδα έπαιζε με εννέα παίκτες λόγω αποβολών. “Το παιχνίδι τελείωσε και τώρα κοιτάμε το πρωτάθλημα όπου ξεκινάει την Κυριακή”.

Ο προπονητής των Λιγνιτωρύχων μίλησε επίσης στο irafina.gr για τον στόχο που έχει βάλει φέτος η Θύελλα όσον αφορά το πρωτάθλημα αλλά και την νέα πρόκληση στο να έχει μια καλή πορεία”.