Ποδαρικό με Καραβά η Θύελλας Ραφήνας – Έγινε η κλήρωση της Γ΄ΕΘνικής – Όλο το πρόγραμμα

Στις 11 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής όπως ανακοινώθηκε με την έναρξη της κλήρωσης. Οι ενέργειες αυτή έχει να κάνει με το γεγονός ότι υπάρχουν εκκρεμότητες με την Super League 2 και της Football League με αποτέλεσμα η έναρξη να πάει 15 ημέρες αργότερα.

Παράλληλα ο έτερος λόγος έχει να κάνει με τις ενέργειες της ΕΠΟ να διεξάγει το πρωτάθλημα με κόσμο ώστε να βοηθήσει οικονομικά τις ομάδες για να τα βγάζουν πέρα με τα έξοδα της διαιτησίας. Το πρωτάθλημα λοιπόν θα ξεκινήσει στις 11/10 και θα ολοκληρωθεί στις 18/4.

H Θύελλα Ραφήνας κάνει ποδαρικό την 1η αγωνιστική με τον Καραβά εντός έδρας, ενώ τελειώνει τον α΄γύρο με δύο αγώνες στη Ραφήνα κόντρα στον Αετό Λουτρών (10η αγωνιστική) και στον Πυθαγόρα Σάμου (11η αγωνιστική).

Δείτε ακόμα:  Κύπελλο ΕΣΚΑ: Ο Αργοναύτης Ραφήνας απέκλεισε το Δούκα

Το πρόγραμμα στον 8ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

1η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Ακράτητος

ΑΟ Πυλίου – Μικρασιατική Χίου

Παναλευσινιακός – Αιολικός

Αετός Λουτρών – ΑΠΟ Κερατσίνι

Θύελλα Ραφήνας – Καραβάς

Πυθαγόρας Σάμου – Αστέρας Βάρης

2η αγωνιστική

ΑΟ Πυλίου – Αίας Σαλαμίνας

Ακράτητος – Παναλευσινιακός

Μικρασιατική Χίου – Αετός Λουτρών

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας

ΑΠΟ Κερατσίνι – Πυθαγόρας Σάμου

Αστέρας Βάρης – Καραβάς

3η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Παναλευσινιακός

Αετός Λουτρών – ΑΟ Πυλίου

Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος

Πυθαγόρας Σάμου – Μικρασιατική Χίου

Αστέρας Βάρης – Αιολικός

Καραβάς – ΑΠΟ Κερατσίνι

4η αγωνιστική

Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας

Δείτε ακόμα:  Φιλική ήττα για τη Θύελλα Ραφήνας, 1-0 από τον Φωστήρα

Παναλευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Πυλίου – Πυθαγόρας Σάμου

Ακράτητος – Αστέρας Βάρης

Μικρασιατική Χίου – Καραβάς

ΑΠΟ Κερατσίνι – Αιολικός

5η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας

Πυθαγόρας Σάμου – Αετός Λουτρών

Αστέρας Βάρης – Παναλευσινιακός

Καραβάς – ΑΟ Πυλίου

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ακράτητος

Αιολικός – Μικρασιατική Χίου

6η αγωνιστική

Πυθαγόρας Σάμου – Αίας Σαλαμίνας

Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Βάρης

Αετός Λουτρών – Καραβάς

Παναλευσινιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΟ Πυλίου – Αιολικός

Ακράτητος – Μικρασιατική Χίου

7η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης

Καραβάς – Πυθαγόρας Σάμου

ΑΠΟ Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας

Αιολικός – Αετός Λουτρών

Μικρασιατική Χίου – Παναλευσινιακός

Ακράτητος – ΑΟ Πυλίου

8η αγωνιστική

Δείτε ακόμα:  Ματσάρα στον Κόκκινο Μύλο! Λύγισε η Αρτέμιδα 3-2 από τον Αχιλλέα Κ. Αχαρνών

Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας

Αστέρας Βάρης – ΑΠΟ Κερατσίνι

Πυθαγόρας Σάμου – Αιολικός

Θύελλα Ραφήνας – Μικρασιατική Χίου

Αετός Λουτρών – Ακράτητος

Παναλευσινιακός – ΑΟ Πυλίου

9η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – ΑΠΟ Κερατσίνι

Αιολικός – Καραβάς

Μικρασιατική Χίου – Αστέρας Βάρης

Ακράτητος – Πυθαγόρας Σάμου

ΑΟ Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας

Παναλευσινιακός – Αετός Λουτρών

10η αγωνιστική

Αιολικός – Αίας Σαλαμίνας

ΑΠΟ Κερατσίνι – Μικρασιατική Χίου

Καραβάς – Ακράτητος

Αστέρας Βάρης – ΑΟ Πυλίου

Πυθαγόρας Σάμου – Παναλευσινιακός

Θύελλα Ραφήνας – Αετός Λουτρών

11η αγωνιστική

Μικρασιατική Χίου – Αίας Σαλαμίνας

Ακράτητος – Αιολικός

ΑΟ Πυλίου – ΑΠΟ Κερατσίνι

Παναλευσινιακός – Καραβάς

Αετός Λουτρών – Αστέρας Βάρης

Θύελλα Ραφήνας – Πυθαγόρας Σάμου