Ραφήνα: Εικόνες και βίντεο από την φιλική νίκη της Τριγλίας κόντρα στον Αήττητο Σπάτων

Ακόμη μία νίκη για την Τριγλία Ραφήνας στην σειρά των φιλικών αγώνων, πριν την έναρξη του πρωταθλήματος.

Το απόγευμα της Τετάρτης στο Δημοτικό Γήπεδο Ραφήνας, η Τριγλία κέρδισε τον Αήττητο Σπάτων με σκορ 2-0 σε έναν δυνατό αγώνα που θύμισε αναμέτρηση πρωταθλήματος.

Το πρώτο ημίχρονο κύλισε χωρίς γκολ με ελάχιστες φάσεις.

Τα γκολ σημειώθηκαν στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 79′ με δυνατό πλασέ του Νίκου Δελαπόρτα και στο 85′ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Άντι Σένε.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Μπακόλας, Γκίκας (60′ Δελαπόρτας), Λυκουρόπουλος, Κουμουτσέας (60′ Δαμκαλής), Ντέντια, Μπανιάς, Μυλόβας, Ψαρρής (46′ Σταυρίδης (55′ λ.τρ. Αρβανιτίδης)), Κουσούλης (80′ Καρτάλης), Ζαφειρόπουλος (80′ Μπακόπουλος), Σένε

Αήττητος Σπάτων: Καλούδης, Τσουχλαράκης, Μιλάι, Νταής, Μουρούτης, Τζίτζι, Κουβαράς, Σπανός, Χοτζάι, Μέγας, Μπάτσι.
Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι Καραγιάννης, Λαμπρινός, Γκιορντούμι, Αβντίου, Δέδες, Τσεπέλε.