Η οικογένεια Σάπαρη δώρισε στο Σύλλογο Τριγλιανών Ραφήνας την Ετολ της γιαγιάς Καλλιρρόης Σάπαρη μαζί με την φωτογραφία που πιστοποιεί την γνησιότητα της καθως και επιστολή προς τον Σύλλογο
Σε σχετική ανακοίνωση ο Σύλλογος Τριγλιανών Ραφήνας αναφέρει:
Μεγάλη έκπληξη μας περίμενε στο άνοιγμα της εαρινής περιόδου. Η οικογένεια Σαπαρη δώρισε στο Σύλλογο μας την Ετολ της γιαγιάς Καλλιρρόης Σάπαρη μαζί με την φωτογραφία που πιστοποιεί την γνησιότητα της καθως και επιστολή προς τον Σύλλογο.
Ευχαριστούμε πολύ για την προσφορά της οικογένειας Σάπαρη.