Την Κυριακή 2 Ιουνίου και ώρα 7:30 μ.μ. στον προαύλιο χώρο του Ιερού Ναού, τα τμήματα των δραστηριοτήτων της Ενορίας του Ιερού Ναού της Παντοβασίλισσας Ραφήνας
Βυζαντινής Μουσικής (με ύμνους ψαλλόμενους από μαθητές της σχολής),
Αγιογραφίας (με έκθεση Αγιογραφίας από μαθητές της σχολής),
Μικτής Χορωδίας (τραγούδια με συνοδεία οργάνων),
Κατηχητικών (θεατρικό απ᾽ τα παιδιά του κατηχητικού),
θα παρουσιάσουν μία εκδήλωση – αφιέρωμα στη Ζωή της Ενορίας μέσα απ᾽ την υμνολογία, εικονογραφία, παράδοση και τα συναξάρια της Εκκλησίας μας, ως επίλογο των προσπαθειών και των πνευματικών καρπών της φετινής χρονιάς.
Να είμαστε όλοι εκεί……..