Τα γκολ του αγώνα Θύελλα Ραφήνας – Εθνικός 3-4 (βίντεο)

Παρακολουθήστε σε βίντεο τα γκολ του αγώνα της 11ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής ανάμεσα στη Θύελλα Ραφήνας και στον Εθνικό , που βρήκε νικητές του φιλοξενούμενους με σκορ 3-4.

Ο Εθνικός άνοιξε το σκορ στο 40’ λεπτό με τον Κομνηνό, ενώ διπλασίασε τα τέρματα του στο 42’ λεπτό με τον Μπένα.

Στο δεύτερο μέρος, και συγκεκριμένα στο 52’ λεπτό ο Εθνικός κέρδισε πέναλτι με τον Δημητρίου, το οποίο εκτέλεσε ο Χατζησάββας κάνοντας το 3-0.

Ο Παυλάκης έκανε 4 τα τέρματα του Εθνικού στο 61’ λεπτό, ενώ η Θύελλα μείωσε με τον Ζέκιο στο 67’ σε 1-4.

Ο Βαζέχα στο 73’ λεπτό έκανε το 2-4 για τους γηπεδούχους και ο Δημητρίου στο 93’ έκανε το 3-4 που ήταν και το τελικό σκορ του αγώνα.