Θύελλα Ραφήνας – Ρόδος 0-1: Οι καλύτερες φάσεις και το γκολ (βίντεο)

Δείτε μέσα από την κάμερα του iRafina.gr, τις καλύτερες φάσεις και το γκολ που έκρινε τον αγώνα της 18ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, ανάμεσα στη Θύελλα Ραφήνας και την Ρόδο που έληξε με νίκη των φιλοξενούμενων με σκορ 0-1.

Στο 3΄λεπτό οι παίκτες της Θύελλας διαμαρτυρήθηκαν για χέρι, ενώ η Ρόδος ήταν αυτή που πέρασε μπροστά στο σκορ στο 55′ με τον Στεφανίδη σε μία φάση διαρκείας μέσα στα καρέ του Κατσιούλη.

Η Θύελλα είχε μεγάλη ευκαιρία με σουτ του Ζέκιο στο 85′ λεπτό που σταμάτησε στο κάθετο δοκάρι του Πάππου.

Στις καθυστερήσεις του αγώνα η Θύελλα είχε διπλή ευκαιρία με τους Ζέκιο και Βαζέχα.