Τριγλία Ραφήνας – ΠΟΑ 1-1: Οι καλύτερες φάσεις και τα γκολ (βίντεο)

Δείτε σε βίντεο μέσα από την κάμερα του iRafina.gr, τις καλύτερες φάσεις και τα γκολ του αγώνα ανάμεσα στην Τριγλία Ραφήνας και τον ΠΟΑ, για την 23η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής που έληξε ισόπαλος με σκορ 1-1.

Ο ΠΟΑ άνοιξε το σκορ στο 28΄λεπτό όταν ο Τριανταφύλλου εκτέλεσε φάουλ πάνω στο τείχος, η μπάλα ξαναγύρισε στον παίκτη των πράσινων και με φοβερό σουτ έκανε το 0-1.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν δοκάρι σε μακρινό τρομερό σουτ του Χατζηανδρέου στο 29′ λεπτό.

Η Τριγλία έχασε σπουδαίες ευκαιρίες για να ισοφαρίσει στο δεύτερο ημίχρονο, κάτι που πέτυχε τελικά στο 69′ λεπτό μετά από τραγικό λάθος του τερματοφύλακα του ΠΟΑ, όταν σε κόρνερ του έφυγε η μπάλα και ο Καμβύσης εξ επαφής έγραψε το 1-1.