Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα Τριγλία Ραφήνας – Πανθηραϊκός (3-0 τελικό)

Παρακολουθήστε μέσα από το iRafina.gr λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα μεταξύ της Τριγλίας Ραφήνας και του Πανθηραϊκού, για την 17η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής.

Τον αγώνα, που ξεκινά στις 15:00, θα διευθύνει ο Παπαποστόλου του Συνδέσμου Ευβοίας, με βοηθούς τους Χατζηκαμαγιάννη (Εύβοιας) και Καρδάση (Λέσβου).

15.00 Ξεκίνησε ο αγώνας

7΄Σουτ του Φύτρου πέρσε άουτ

13΄Φάουλ για τον Πανθηραϊκό. Το εκτέλεσε ο Φύτρος άουτ

Στο πρώτο δεκαπεντάλεπτο πατάει καλύτερα η φιλοξενούμενη ομάδα. Η Τριγλία ακδεν έχει πρει μπρος ακόμα

16΄Επίκίνδυνο κόρνερ για την Τριγλία. Η μπάλα πέρασε παράλληλα από το τέρμα του Πανθηραικού

18΄ΓΚΟΟΟΛ. Η Τριγλία ανοίγει το σκορ. Ο Καλογιάννης έφυγε μόνος του προς την εστία και με εύστοχο πλασέ έκανετο 1-0

Ανέβασε κατακόρυφα την απόδοσή της η Τριγλία μετά το γκολ που σημείωσε

23΄Κίτρινη ο Παπασάββας

25΄Μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους με Παπασάββα και Ποτουρίδη, όμως ο τελυταίος δεν μπόρεσε να διπλασιάσει τα τέρματα για την ομάδα του

34΄Ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους αλλά το σουτ του Περιαλή βγήκε άουτ

36΄Εντυπωσιακό ψαλίδι του Περιαλή η μπάλα κατέληξε άουτ

40΄Ο Ποτουρίδης πλάσαρε εύστοχα τον Μπαμανιώτηόμως το γκολ δεν μέτρησε ως οφσάιντ

45΄Κόκκινη κάρτα αντίκρισε ο Κορτσινίδης αφήνοντας την ομάδα του με 10 παίκτες για το υπόλοιπ ματς. Τράβηξε από τη φανέλλα αντίπαλο παίκτη όντας τελευταίος παίκτης

45+1 Ωραία κομπίνα των παικτών της Τριγλίας σε εκτέλεση φάουλ, ο Τσεβάς σούταρε όμως ο γκολκίπερ έδιωξε σε κόρνερ

45+1΄Κίτρινη ο Κότσι

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο χωρίς αλλαγές από τις ομάδες

50΄Ευκαιρία με τον Καλογιάννη για την Τριγλία το σουτ όμως πέρασε απελπιστικά άουτ

55΄Μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους. Καθυστέρησε όμως από πολύ καλή θέση ο Τσεβάς και τον πρόλαβαν οι αμυντικοί

56΄Σουτ του Ποτουρίδη δεν ανησύχησε την εστία του Πανθηραϊκού

58΄Αλλαγή για τους κιτρινόμαυρους. Ο Παπαδόπουλος πήρε τη θέση του Παπασάββα.

62΄Αλλαγή ο Πανθηραικός. Μποτωνάκης αντί Φύτρου

64΄Κίτρινη ο Μπιταξής

66΄Αλλαγή οι γηπεδούχοι. Πέκα αντί Λαζαρίδη

68΄ΓΚΟΟΟΛ. Ο Ποτουρίδης ντριμπάλει τον γκολκίπερ και διπλασιάζει τα τέρμα της ομάδας του

Η Τριγλία φαίνεται πως “καθαρίζει” το παιχνίδι από τη στιγμή που οι αντίπαλοι παίζουν με παίκτη λιγότερ.

75΄ΓΚΟΟΟΛ! Φοβερό γκολ από τον Καλογιάννη έστειλε την μπάλα στη γωνία του τερματοφύλακα!