Έχει ντέρμπι σήμερα στη Ραφήνα! Αετός Πικερμίου-ΑΟ Άρτεμις (15:00)

Την Αρτέμιδα υποδέχεται σήμερα Σάββατο 3 Νοεμβρίου, στο δημοτικό γήπεδο της Ραφήνας, ο Αετός Πικερμίου, στο τοπικό ντέρμπι της Β’ ΕΠΣΑΝΑ.

Διαιτητής του αγώνα θα είναι ο Ζαχαρόπουλος με βοηθούς τους Μπουξμπάουμ και Γουρνιά.

Σημαντικό αγώνα δίνει αύριο η Τριγλία Ραφήνας εκτός έδρας με τα Γλυκά Νερά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία

Α’ Κατηγορία

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλυβίων Σάββατο 03/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 04/11/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 04/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.

Β’ Κατηγορία

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Βάρης Σάββατο 03/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Δροσιάς Σάββατο 03/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ραφήνας Σάββατο 03/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Καλάμου Σάββατο 03/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αυλώνα Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/11/18 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.

Γ’ Κατηγορία

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Ανθούσας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Σταμάτας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίας Άννας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΥΚΝΗΣ .
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 04/11/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βούλας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
Διαβάστε επίσης