Έναν μήνα αήττητη η Τριγλία Ραφήνας, με τον Μουλλάκη στον πάγκο!

Στις 19 Μαρτίου έβαζε δύσκολα στον Κεραυνό Κερατέας, πριν εκείνος φτάσει στη νίκη με σκορ 2-1 και αποδράσει με τους τρεις βαθμούς από τη Ραφήνα.

Έκτοτε η Τριγλία πορεύεται σταθερά ανοδικά, έχοντας συμπληρώσει μάλιστα έναν μήνα χωρίς ήττα. Μετά την ισοπαλία στην Αγ. Μαρίνα με τον Θησέα Ν. Μάκρης (1-1), την επιβλητική επικράτηση επί του Κρυονερίου (4-0) και την ισοπαλία με τον Ολυμπιακό Αγ. Στεφάνου, η ομάδα του Χρ. Μουλλάκη πρόσθεσε άλλη μία πολύ καλή εμφάνιση στο ενεργητικό της, επικρατώντας με 3-1 στα Γλυκά Νερά απέναντι στην τοπική ομάδα.

Στο 40ο λεπτό άνοιξε το σκορ με σουτ του Παπαδόπουλου (0-1), για να ακολουθήσουν άλλα δύο γκολ στο δεύτερο μέρος. Στο 63′ ο Πράπας αξιοποίησε κάθετη πάσα του Ζαφειρόπουλου και με πλασέ έκανε το 0-2, ενώ τέσσερα λεπτά μετά (67′) ο Σένε ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 0-3. Το μόνο που κατάφεραν να πετύχουν οι γηπεδούχοι, ήταν να μειώσουν για το τελικό 1-3 με σουτ του Μπούση στο 86′.

Διαιτητές: Πανούτσος, Πυκνής-Β. Τζαφόλιας

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (Σταύρος Παπανδρέου): Τσούνης, Χριστοδούλου (79′ Ισσήρης), Μαστορόπουλος (79′ Γιαννούλας), Μπέλμπας, Μπενέκος, Βιταλιώτης, Κότσι, Γιαννάτος (55′ Ολάνης), Τραγανός, Βασιλόπουλος, Δρούγκας (72′ Μπούσης)

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (Χρήστος Μουλλάκης): Πάντος, Καρτάλης, Παπαδόπουλος (82′ Κουκάς), Τζίτζης (46′ Δαμκαλής), Ι. Τσούκας, Σιαφάκας, Σένε (82′ Α. Τσούκας), Νταή, Σταυρίδης (82′ Χαψιάς), Ζαφειρόπουλος (66′ Γκίκα), Πράπας.