Γ΄Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα – Ήττα για τη Θύελλα Ραφήνας, ο Ιάλυσος το απόλυτο

«Μαύρη» Κυριακή για τη Θύελλα Ραφήνας όπου στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του 6ου ομίλου στη Γ΄ ΕΘνική γνώρισε την ήττα μακριά από την έδρα του.

Οι Λιγνιτωρύχοι έχασαν 2-1 από τη Νίκη Τραγανού όπως και ο Πανηλειακός ηττήθηκε 1-0 από τον Διαγόρα Βραχνέικων. Στα άλλα ματς του Ομίλου ο Ιάλυσος επικράτησε του Φοίβου Κρεμαστής 2-1, ο Αχαρναϊκός 3-0 τον Αστέρα Αμαλιάδας, ενώ ισόπαλα ήρθαν τα παιχνίδια του Πανμοβριακού με τον Διαγόρα 1-1 και του Παναιγιάλειου με τον ΠΑΟ Βάρδας 1-1.

Όλα τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης 4-1
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-0
ΑΟ Καβάλας – Ορφέας Ξάνθης 2-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Αετός Ορφανού – ΑΕ Καλαμπακίου 1-1
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός 1-2

2ος όμιλος

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά 1-3
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός 1-1
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης 5-3
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 0-0
ΠΟ Τρίγλιας – Νίκη Αγκαθιάς 0-0

3ος όμιλος

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα 1-3
ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3
ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας 2-0
Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς 3-0
Τηλυκράτης Λευκάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-2

Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα 1-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων 1-2
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός 2-2
Φωκικός – Θησέας Αγριάς 2-0
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας 2-2
ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας 4-3
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου (18:30)

5ος όμιλος

ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά 4-0
Εθνικός Πειραιώς – Ατσαλένιος 0-0
Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας 0-1
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας 0-5
ΑΠΟ Κερατσινίου – Προοδευτική 0-0

Ρεπό: Γιούχτας

6ος όμιλος

Πανμοβριακός – Διαγόρας 1-1
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Πανηλειακός 1-0
Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας 3-0
Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας 2-1
Ιάλυσος – Φοίβος Κρεμαστής 2-1
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας 1-1

Ρεπό: Παλληνιακός

7ος όμιλος

Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος 0-1
Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα 0-0
Ηλυσιακός – Αιολικός 2-1
Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας 1-0
Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου 2-2
ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω 0-1

8ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Εικοσιμίας 4–0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ερμιονίδα 1-0
Πάμισος Μεσσήνης – ΑΟ Υπάτου 0-1
Μανδραϊκός – Ασπρόπυργος 0-2
ΑΟ Κατασταρίου – Καλαμάτα 0-1
Ένωση Λέρνας – Παναργειακός 0-5
Παναρκαδικός – ΑΕ Πελλάνας 1-1

Διαβάστε επίσης