Ιάλυσος – Τριγλία Ραφήνας 2-1

Λήξη αγώνα. Η Τριγλία δεν τα κατάφερε, με τον Ιάλυσο να επικρατεί με 2-1 στην παράταση και να παίρνει εκείνος το εισιτήριο για τον τελικό του Κυπέλλου Ερασιτεχνών

18:59
Έχουμε μπει στο τελευταίο λεπτό

18:56
Τέσσερα λεπτά πριν την λήξη η Τριγλία πιέζει, με τον Ιάλυσο να αμύνεται

18:54
Έξι λεπτά πριν την λήξη της παράτασης έχουμε μικρή διακοπή λόγω τραυματισμού του Αθανσίου Αντ.

18:53
Η Τριγλία πιέζει για την ισοφάριση

109′ Τελευταία αλλαγή για τον Ιάλυσο. Ο Σαχίνης παίρνει την θέση του Σπάρταλη

106′ Γκολ. Ο Φονσέκα με κεφαλιά, μετά από κτύπημα φάουλ του Αθανασίου Αντ., έκανε το 2-1

18:46
Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου της παράτασης

18:43
Τέλος του πρώτου μέρους της παράτασης

104′ Κεφαλιά του Τερζή μετά από κτύπημα φάουλ του Μεϊμάρογλου, ο Λουτριώτης έδιωξε με υπερένταση σε κόρνερ

103′ Απ΄ευθείας κόκκινη κάρτα στον Κοκκίνη για αντικανονικά μαρκάρισμα πάνω στον Βασιλείου. Ο Ιάλυσος αγωνίζεται πλέον με 10 παίκτες

101′ Ευκαιρία για την Τριγλία μετά από ωραία προσπάθεια του Κάρδαρη, η μπάλα στρώθηκε στον Βασιλείου, το σουτ του οποίου πέρασε άουτ

100′ Κόρνερ για τον Ιάλυσο που εκτέλεσε ο Παφιάκης με τον Δήμιζα να μπλοκάρει

95′ Ευκαιρία για την Τριγλία με τον Βασιλείου να μπαίνει από δεξιά αλλά να ανακόπτεται με τάκλιν από τον Παπαδημήτρη

91′ Δεύτερη αλλαγή για τον Ιάλυσο με την έναρξη του πρώτου μέρους της παράτασης. Ο Μαρίνος πάιρνει την θέση του Σταυλά

Στον άλλο ημιτελικό η Πύδνα Κίτρους προηγείται με 2-0 απέναντι στην Δόξα Δράμας στο 79′

18:20
Το παιχνίδι θα οδηγηθεί στην παράταση

18:20
Τέλος της κανονικής διάρκειας του αγώνα

92′ Εκτέλεσε ο Αθανασίου Αντ. με την μπάλα να περνάει άουτ

92′ Φάουλ για τον Ιάλυσο σε καλό σημείο

90+ Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις της κανονικής διάρκειας του αγώνα πάντα στο 1-1

18:09
Η Τριγλία πιέζει για το δεύτερο γκολ

77′ Ένταση στον αγωνιστικό χώρο μετά από σκληρό μαρκάρισμα του Αθανασίου Π. πάνω στον Βασιλείου. Ο διαιτητής απέβαλλε τον προπονητή της Τριγλίας Ηλία Καλοπήτα

72′ Πρώτη αλλαγή για τον Ιάλυσο. Ο Φρονσέκα παίρνει την θέση του Μαθιού

71′ Γκολ: Ισοφάριση για την Τριγλία με κεφαλιά του Μεϊμάρογλου μετά από εκτέλεση φάουλ του Μανδύλη 1-1

69′ τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Τριγλία. Ο Σαγανάς παίρνει την θέση του Κόντη

61′ Η Τριγλία έχει ανεβάσει την απόδοση της και πιέζει για την ισοφάριση. Κεφαλιά του Παπαδόπουλου μετά από σέντρα του Μανδύλη πέρασε ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Λουτριώτη

59′ Σουτ του Βασιλείου πέρασε δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι της εστίας του Λουτριώτη

58′ Δεύτερη αλλαγή για την Τριγλία. Ο Τερζής παίρνει την θέση του Καραδέμητρου

56′ Εκτέλεση φάουλ του Αθανασίου Αντ. , έδιωξε με τις γροθιές ο Δήμιζας

17:39
Η Τριγλία έχει την κατοχή της μπάλας μέχρι στιγμής στο δέυτερο ημίχρονο

46′ Αλλαγή για την Τριγλία με την έναρξη του Δεύτερου μέρους. Ο Σιάννης παίρνει την θέση του Κότσι

17:17
Λήξη πρώτου μέρους με τον Ιάλυσο να προηγείται με 1-0 από 19′

33′ Σουτ του Καραδέμητρου πέρασε άουτ

26′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Ιάλυσο. Ο Παφιάκης βρήκε τον Σπάρταλη στην πλάτη της άμυνας αλλά το σουτ που επιχείρησε πέρασε άουτ

19′ Γκολ: Ο Ιάλυσος ανοίγει το σκορ με ψιλοκρεμαστό πλασέ του Σπάρταλη 1-0.

16′ Η Τριγλία ανεβάζει σταδιακά την απόδοση της. Πρώτη καλή στιγμή με τον Κάρδαρη από τα δεξιά με τον Λουτριώτη να εξουδετερώνει τον κίνδυνο

15′ Το παιχνίδι έχει ένταση και πάθος, και από τις δύο ομάδες, χωρίς όμως να έχει δημιουργηθεί κάποια μεγάλη φάση

5′ Σουτ του Αθανασίου Α. , πέρασε άουτ

2′ Πρώτη φάση για τον Ιάλυσο με σουτ του Σπάρταλη που πέρασε άουτ