Ξεκίνημα με το… αριστερό για την Τριγλία Ραφήνας – Ήττα 3-0 εκτός έδρας από την Άνοιξη

Κακό ξεκίνημα για την Τριγλία Ραφήνας στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΑΝΑ, καθώς ηττήθηκε με σκορ 3-0 στο εκτός έδρας παιχνίδι με τον Α.Ο. Άνοιξης.

Και τα τρία γκολ σημειώθηκαν στο πρώτο ημίχρονο, ενώ στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου η ομάδα μας αγωνίσθηκε με 10 παίκτες, καθώς αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη Νίκος Δελαπόρτας.

Σε ανακοίνωση που εξέδωσε ο σύλλογος ευχαριστεί την διοίκηση του Α.Ο. Άνοιξης για την φιλοξενία.

Επόμενος αγώνας για την Τριγλία την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου στο γήπεδο Σπάτων, με αντίπαλο τον Αήττητο Σπάτων.